Sıkça Sorulan Sorular

SSS

SIK SORULAN SORULAR

İkinci El Eşya Alım Satım İşlemleri Nasıl Yapılır?
Tuğra Spot İkinci el eşya satım işlemlerini isterseniz internet sitemizden, isterseniz mağazamızdan satın alabilirsiniz. Ürünlerin fotoğraflarını bizimle iletişime geçerek talep edebilirsiniz.
Ürünlerin iade hakkı var mıdır?
İade koşulları ürünlere ve malzemelere göre değişiklik göstermektedir. İade ilie ilgili ayrıntılı bilgiler için 0553 650 0857 nolu telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.
Koltuk ve Kanepe Tamirleri Nasıl Yappılır?
Koltuk ve kanepe tamirleri profesyonel ekiplerimiz tarafından yapılır. Tamiri yapılan ürünler adete yeni gibi kullanıma hazır ve mükemmel hale gelirler.
Hangi Spot Ürünler Bulunur ?
Beyaz eşyalardan koltuklara kadar bir çok spot eşya bulunmaktadır.Çamaşır makinası, Bulaşık makinası, Buzdolabı, v.b. bir çok beyaz eşyayı koltuk takımlarını ve değişik mobilyaları burabilirsiniz.
Eşyalarımızı Satmak İçin Ne Yapmamız Gerekli ?
Satmak istediğiniz ürünlerin fotoğraflarını bize 0 (553) 650 08 57 nolu whatsapp numarasından gönderebilir. Hemen değerlendirme ile ilgili bilgi alabilirsiniz.
Tasarım Ürünleri Uygun Fiyatlara Bulmamız Mümkün mü ?
Özel tasarım ürünleri beğendiğiniz çizimleri bizimle paylaşırsanız talep ettiğiniz ürünler en kısa sürede üretilip size teslim edilir. Özel tasarım ürünler özel fiyatlar alabilirsiniz.
Ankara İkinci El Spot Eşya adı altında başka firmalar varmıdır ?
Böyle bir durumla karşılaşmanız mümkündür. Firmamızın adı ertuğ spottur. Fakat Ankara da spot eşya denilince elle gösterilen tek firmayız.Tuğra Spot